2024 Burs Başvuru Haberleri

Başvuru Tarihi Devam Eden Burs Haberleri - En Güncel Burs Haberleri

Eğitim hayatınızda maddi destek ihtiyacı duyduğunuzda, çeşitli vakıflar, dernekler, holdingler, şirketler ve kuruluşlar tarafından sunulan karşılıksız burs imkanları büyük bir fırsat sunar. 2023 - 2024 akademik dönemi için burs veren kurumların burs duyurularını bu sayfada bulabilirsiniz. Öğrencilere eğitimleri boyunca destek olmayı amaçlayan bu burslar, akademik başarı, ihtiyaç sahipliği veya diğer özel kriterlere göre verilebilir. KYK (Kredi ve Yurtlar Kurumu) burs başvuruları da dahil olmak üzere, karşılıksız burs başvuruları yapabileceğiniz kurumların güncel duyurularını burada listeleyeceğiz. 2024 - 2025 KYK burs başvurusu için henüz belirlenmiş bir tarih olmasa da, başvuruları açıldığı zaman bu sayfada güncel bilgilere erişebilirsiniz. Eğitiminize maddi katkıda bulunabilecek burs olanaklarını kaçırmamak için bu sayfayı ziyaret etmeye etmeye devam edin.

Not: Ulaşmak istediğiniz ilanın ÜZERİNE TIKLAMANIZ gerekmektedir!

Ücretsiz YDS-YÖKDİL Okuma Uygulaması
YDS-YÖKDİL gibi akademik sınavlara hazırlanırken LingoVivo News uygulaması ile bol bol okuma yapabilir, Türkçe çevirilerini görebilir ve kavrama sorularıyla sınavlara hazırlanabilirsiniz.
Üstelik TAMAMEN ÜCRETSİZ!
App Store Google Play

PAYLAŞ


Eğitim yolculuğunuzda sizlere destek olacak burs imkanlarından yararlanmak için gerekli adımları atarken, bu sayfayı düzenli olarak ziyaret ederek güncel burs duyuruları ve başvuru tarihleri hakkında bilgi almayı unutmayın. Geleceğinize yapacağınız yatırımlarda sizlere yardımcı olabilmek için buradayız.

En güncel Burs Haberleri...